Spanje Costa Calida Murcia

Dutch Spanish Open

Het Dutch Spanish Open golftoernooi is een amateur golftoernooi voor iedereen die het leuk en gezellig vindt om met gelijkgestemde een leuke tijd te hebben.

Het is een 6-daagse toernooi met verblijf in de stad Murcia, zuidoost Spanje.
Wij verblijven in het zeer comfortabele en gunstig gelegen stadshotel**** voor 5 nachten met dagelijks een ontbijtbuffet en een Welkomst- en Afscheidsdiner.

De reis is van 23 t/m 28 juni 2024 en is op basis van eigen vervoer. Maar uiteraard kunt u ook, eenvoudig per vliegtuig komen. Wij verzorgen tegen een geringe fee ook uw ticket!
 
Het hele programma staat op deze website.

Tijdens deze reis heeft u in totaal 3 golfdagen op uiteenlopende en uitdagende golfbanen waar u een stableford wedstrijd met 3/4 handicap verrekening speelt.

De uiteindelijke winnaar M/V over 3 wedstrijden ontvangt een prachtige prijs!
 
Het is een reis voor vrienden, stellen en zeker ook alleen gaande golfers!

De prijs is € 899,- p.p. in een 2-persoonskamer.
De prijs is € 1059,- in een 2-persoonskamer voor alleen gebruik,


Boekingskosten zijn € 25,- per kamer.


Selecteer reisperiode en verzorging

Vertrekperiode:
Reisduur:
Kamertype 1
Standaard tarief
Verzorging:
Zoek beschikbaarheid

REISGEZELSCHAP

1  kamer
2  volwassene(n)
0  kind
0  baby
Wijzigen

Waarom reisgezelschap opgeven?

Vul hier het reisgezelschap in waarmee u op reis zult gaan. Deze website zal vervolgens rekening houden met deze gegevens bij het weergeven van reisinformatie en prijsberekeningen.
Kamer 1 of appartement
Vanaf 18 jaar en ouder
Jonger dan 18 jaar
Extra kamer toevoegen

Prijzen en beschikbaarheid

De genoemde prijzen zijn (gemiddeld) per persoon en op basis van Logies/ontbijt,.
ReisduurKamerma
17/06
di
18/06
wo
19/06
do
20/06
vr
21/06
za
22/06
zo
23/06
6 dagen / 5 nachten
Eigen vervoer
2 persoonskamer899,00


Ligging

Ligging

Ons Stadshotel****  is gelegen in het oude centrum van de Spaanse stad Murcia.

Het stadshotel heeft een hele gunstige ligging in het centrum
Zeer centraal, met op loopafstand de winkels, taverna's, bars, tapa-bars, restaurants en andere uitgaansgelegenheden.

Vanaf de luchthaven van Alicante is het 60 minuten rijden.


Faciliteiten

Faciliteiten

Ons hotel is modern en voorzien van de belangrijkste faciliteiten:
24/7 receptie
lounge
bar
restaurant
gratis WiFi
bagage opslag
wasserij service
lift
Fitness ruimte


Dutch Spanish Open

Dutch Spanish Open

Al vele jaren organiseert Choice Travel een Open toernooi op een bijzondere buitenlandse bestemming.

Na Malmö, Praag, Cardiff en Aberdeen is het de beurt aan Murcia!

Lees verder het dag tot dag programma van de bijzonder groepsreis!

De reis naar Murcia, Spanje kan door iedereen zelf gekozen worden.


Dag 1

Dag 1

Zondag 23 juni
 
De aankomst dag voor iedereen.
Na het inchecken ontvangt u de sleutel van de kamer.
Om 18.00 uur is de bijeenkomst en kennismaking van alle deelnemers in de hotelbar
Zodra het welkomstdrankje genuttigd is en het ijs gebroken gaan wij samen naar een prima restaurant voor het welkomstdiner.


Dag 2

Dag 2

Maandag 24 juni

Vandaag vertrekken wij met de bus naar de eerste wedstrijdbaan.
Niet zo maar een baan, maar de populaire golfbaan van Altorreal.
Tee time is vanaf 10.00 uur.

Na afloop nemen wij nog een drankje in het clubhuis en vertrekken weer met de bus naar ons hotel.

Afstand vanaf het hotel naar de golfbaan is ca. 30 min rijden
De avond is ter vrije besteding.


Dag 3

Dag 3


Dinsdag 25 juni

Na een stevig ontbijt vertrekken wij met de bus naar een zeer bijzonder golfbaan. Reistijd is 25 minuten.
De  
Onze starttijden zijn vanaf 11.03 uur.

Na de wedstrijddag is het bijkomen met een consumptie op het terras.

Met de bus keren wij weer terug naar Murcia
De avond is ter vrije besteding.


Dag 4

Dag 4

Woensdag 26 juni

Een dag waar veel dames naar uitkijken, want winkelen in Murcia is een `shopping experience`!
Maar ook de vele bezienswaardigheden zullen u zeker behagen.
Ook de tijd vliegt voorbij en zal iedereen kunnen terugzien op een bijzonder dagje Murcia

Maar voor de sportieve deelnemers bieden wij ook de mogelijkheid om op één van de vele fraaie banen rond Murcia te spelen.

De andere baan is een hele bijzondere, namelijk de 

Prijs inclusief transfer op aanvraag. 


Dag 5

Dag 5

Donderdag 27 juni

De dag van de Finale!
Na een uitgebreid ontbijt vertrekken wij naar de uitdagende golfbaan van     .

Wij verwachten tijdig aan te komen om eerst nog even te chippen, putten en naar de drivingrange voordat de Finale begint om 11.00 uur.
Deze baan ligt op ca. 30 minuten rijden van ons hotel


Na afloop zal de prijsuitreiking plaats vinden met een passend afscheidsdiner in een goed restaurant in de stad.


Dag 6

Dag 6

Vrijdag 28 juni

Alweer de laatste dag van de Dutch Spanish Open.
Iedereen zal vandaag op eigen manier naar huis gaan.

Voor de deelnemers die de late vlucht hebben of langer verblijven hebben wij optioneel een ronde 

Heeft u nog niet genoeg van Spanje?  Wij verzorgen graag een verlenging!


Maak een keuze uit deze prijstabel om een volledig prijsoverzicht te krijgen.

VEELGESTELDE VRAGEN BIJ HET BOEKEN

Stel u wilt met meerdere mensen op reis. U wilt bijvoorbeeld met 8 personen op vakantie, maar wilt een hotel boeken. Uw zoekopdracht geeft geen resultaat! Op dit moment is het slechts mogelijk om per kamer (max. 2 of 3 personen) of appartement (max. 2 tot 4 personen) on-line te boeken. U kunt nu het beste het offerteformulier invullen waarna wij binnen 24-uur u een passend voorstel zullen mailen! U kunt ons ook gewoon bellen op 06-24103883. Wel zo gemakkelijk, wel zo snel!

Stel u wilt een Vaste Reis, van bv 1 week (7 Nachten) verlengen met 1 of meer dagen! Dat zal vaak geen resultaat weergeven. Kunt u daarom uw voorkeur niet boeken? Natuurlijk wel, nog niet on-line, maar wel door het offerteformulier in te vullen, waarna wij binnen 24-uur u een passend voorstel zullen mailen!

Stel u wilt op een andere dag vertrekken dan dat aangegeven staat op de site! Zou u dan niet weg kunnen? Vaak zijn er meerdere mogelijkheden! Wij helpen u graag met uw voorkeuren! U kunt dan het beste het offerteformulier invullen waarna wij binnen 24-uur u een passend voorstel zullen mailen!

Stel u wilt een golfvakantie van 1 week boeken met 4 Green Fees! Maar ons aanbod is met slechts 3 Green Fees. Bent u dan gebonden aan slechts 3 Green Fees? Wij kunnen zonder veel extra moeite voor u een extra Green Fee reserveren! U kunt dan het offerteformulier invullen waarna wij binnen 24-uur u een passend voorstel zullen mailen!

© 2016 Choice Travel