Portugal Algarve Portimao

Golfclinic met PGA Pro Wim Koudijs naar Golfresort Penina

DEZE REIS IS AL DEFINITIEF.

ER ZIJN NOG ENKELE PLAATSEN BESCHIKBAAR, MAAR VOL=VOL.


Het golfhotel Penina is een begrip voor vele Nederlandse golfers die u voorgingen.

Naast een heerlijk hotel, vriendelijke mensen en een prima keuken heeft u van 13-20 februari 2023 bij de Nederlandse PGA Pro Wim Koudijs een fantastische golfclinic.

Bustransfer vanaf de luchthaven naar het golfresort v.v.

Verblijf in het bekende Golfresort Penina in comfortabele kamers met tuinzicht ( zwembadzicht is op aanvraag)

Op basis van halfpension ( 6x diner in het hotel en 1x diner in een lokaal restaurant inclusief transfer)

5 dagen golf met 2 uur golfles in de ochtend van uw PGA Pro Wim Koudijs en 18-holes spelen in de middag, waarvan 9 holes onder begeleiding van de Pro:

3 x 18 holes Sir Henry Cotton Championship

2 x 09 + 09 holes at the Resort Golf Course


Uw vliegtickets zijn inbegrepen in deze golfreis.


Deze golfreis is inclusief:

  • Retourvluchten
  • Belastingen
  • Transfers van luchthaven naar hotel v.v.
  • Accommodatie voor 7 nachten
  • Verzorging op basis van halfpension
  • 5 dagen met golfles, baanles en greenfee op verschillende banen

                                         


Selecteer reisperiode en verzorging

Vertrekperiode:
Reisduur:
Kamertype 1
Verzorging:
Zoek beschikbaarheid

REISGEZELSCHAP

1  kamer
2  volwassene(n)
0  kind
0  baby
Wijzigen

Waarom reisgezelschap opgeven?

Vul hier het reisgezelschap in waarmee u op reis zult gaan. Deze website zal vervolgens rekening houden met deze gegevens bij het weergeven van reisinformatie en prijsberekeningen.
Kamer 1 of appartement
Vanaf 18 jaar en ouder
Jonger dan 18 jaar
Extra kamer toevoegen

2 persoonskamer is niet meer beschikbaar voor de gekozen reisduur, vertrekperiode of reisgezelschap.

Kies hierboven een andere datum of een ander kamertype


Al vele jaren een succesvol en populair golfhotel voor alle golfers.


Ligging

LiggingHet Penina Hotel & Golfresort ligt aan langs de N125 net voorbij Portimão richting Lagos.
Vanaf de luchthaven van Faro is het een klein uurtje rijden.


Faciliteiten

Faciliteiten

Dit hotel heeft een ruime keus aan faciliteiten

24-uur receptie
Portiers
Schoonheidssalon
Terras
Medische service
Kluisjes
Bagageruimte
Entertainment
24-uur beveiliging
Airconditioning
Non-Smoking kamers en openbare ruimten
Wasserijservice
Rolstoel toegankelijk
Wi-Fi Internet access
Parkeerplaats


Golfbaan Championship Cou

Golfbaan Championship Cou

U speelt op de uitdagende Championship Course van het hotel en op GC Resort en/of Acadamy Course.

Golfclinic 
U heeft 5 dagen een golfclinic bij de Nederlandse PGA Golf Pro Wim Koudijs.
De clinics zijn persoonlijk samengesteld op de behoeften van de speler. 

De Golfschool is op het terrein van uw golfresort

Het volgen van golflessen onder de Portugese zon maar toch in uw eigen taal, is echt iets bijzonders!

Geweldige faciliteiten in een subtropische omgeving; vertoeven in een mild klimaat met palmbomen en kleurige bloemen en daar oefenen om  je vaardigheden onderhouden of je handicap verlagen. Leuker kun je het voor jezelf bijna niet maken!



Maak een keuze uit deze prijstabel om een volledig prijsoverzicht te krijgen.

VEELGESTELDE VRAGEN BIJ HET BOEKEN

Stel u wilt met meerdere mensen op reis. U wilt bijvoorbeeld met 8 personen op vakantie, maar wilt een hotel boeken. Uw zoekopdracht geeft geen resultaat! Op dit moment is het slechts mogelijk om per kamer (max. 2 of 3 personen) of appartement (max. 2 tot 4 personen) on-line te boeken. U kunt nu het beste het offerteformulier invullen waarna wij binnen 24-uur u een passend voorstel zullen mailen! U kunt ons ook gewoon bellen op 06-24103883. Wel zo gemakkelijk, wel zo snel!

Stel u wilt een Vaste Reis, van bv 1 week (7 Nachten) verlengen met 1 of meer dagen! Dat zal vaak geen resultaat weergeven. Kunt u daarom uw voorkeur niet boeken? Natuurlijk wel, nog niet on-line, maar wel door het offerteformulier in te vullen, waarna wij binnen 24-uur u een passend voorstel zullen mailen!

Stel u wilt op een andere dag vertrekken dan dat aangegeven staat op de site! Zou u dan niet weg kunnen? Vaak zijn er meerdere mogelijkheden! Wij helpen u graag met uw voorkeuren! U kunt dan het beste het offerteformulier invullen waarna wij binnen 24-uur u een passend voorstel zullen mailen!

Stel u wilt een golfvakantie van 1 week boeken met 4 Green Fees! Maar ons aanbod is met slechts 3 Green Fees. Bent u dan gebonden aan slechts 3 Green Fees? Wij kunnen zonder veel extra moeite voor u een extra Green Fee reserveren! U kunt dan het offerteformulier invullen waarna wij binnen 24-uur u een passend voorstel zullen mailen!

© 2016 Choice Travel